Podstrona: MITEF INFODAY / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

MITEF INFODAY

2017-04-10 , red.  Artur Polakiewicz
MITEF INFODAY

MIT Enterprise Forum Poland rozpoczyna nabór do 3. edycji programu akceleracji startupów technologicznych, realizowanego w oparciu o know-how jednego z najlepszych na świecie uniwersytetów technologicznych – Massachusetts Institute of Technology.

W ramach projektu pomocy startupom udzielą największe polskie i międzynarodowe organizacje, w tym m.in.: PKO Bank Polski, Grupa PGNiG, Grupa KGHM, Grupa Adamed, Intel, Visa oraz Hewlett Packard Enterprise. Dzięki grantowi przyznanemu MIT Enterprise Forum Poland w pilotażowym konkursie ScaleUp, startupy, które zakwalifikują się do programu, uzyskają również szansę na dofinansowanie działalności w kwocie nawet do 250 tysięcy złotych!

Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu informacyjnym, organizowanym wspólnie z Politechniką Rzeszowską - koordynatorem jest Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET Dolina Lotnicza.

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia 2017r. (czwartek) na Politechnice Rzeszowskiej ul. Powstańców Warszawy 12, bud. V,  IV p. Sala Senatu w godzinach: 11.00 – 14.00.

POTWIERDŹ SWÓJ UDZIAŁ W WYDARZENIU POPRZEZ REJESTRACJĘ NA WYDARZENIE I NA PITCHING CONTEST http://mitefpinfoday2017.go-survey.net/

Więcej na temat programu akceleracji MIT Enterprise Forum Poland (kliknij w wybrane medium):

Strona WWW | Facebook | YouTube