Podstrona: Musical "Opowieść noworoczna" w Stalowej Woli / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Musical "Opowieść noworoczna" w Stalowej Woli

2020-01-27 , red.  Lidia Chalińska
Musical

W piątkowy wieczór w dniu 24.01.2020 Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej zawitał do Stalowej Woli.

Po raz kolejny zespół wystawił Musical „Opowieść noworoczna” pod Honorowym Patronatem JM Rektora prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego,  na motywach powieści Karola Dickensa – scenariusz i reżyseria – Aleksandra Warchoł, Sebastian Sitnik, kierownictwo artystyczne Lidia Chalińska.

Zagościliśmy na Wydziale Mechaniczno-Technolowicznym Politechniki Rzeszowskiej, w świątecznie udekorowanej Auli.

Na spektaklu byli obecni Dziekan Wydziału prof. dr hab. inż. Andrzej Trytek i Pani Wiceprezydent Miasta Stalowa Wola dr Renata Knap, również absolwentka naszej Uczelni.

Przedstawienie spotkało się z dużym uznaniem i zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Chór został wspaniale przyjęty, zarówno przez Władze Wydziału i Miasta, jak również przez Publiczność.

Poniżej - FOTORELACJA