Podstrona: Nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

2018-10-06
Nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Trwa nowy nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej.

Osoby, które zaangażują się w pracę zespołu czeka:

• niezapomniana przygoda z muzyką,
  • współpraca we wspaniałej, rodzinnej i artystycznej atmosferze,
  • możliwość reprezentowania uczelni na wielu prestiżowych uroczystościach,
  • udział w festiwalach i koncertach, oraz niezapomnianych obozach szkoleniowych, odbywających się m.in. w AOS w Bezmiechowej.

Dla osób starających się o stypendium Rektora to możliwość uzyskania dodatkowych, cennych punktów. Nie jest wymagana znajomość nut, tylko chęć do artystycznego rozwoju w ciekawym zespole.

Próby odbywają się we wtorki i środy o godz. 20.00 w bud. P, sala P-25.

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej w obecnej konwencji, z nowym wizerunkiem i składem powstał początkiem kwietnia 2017 roku. Pomimo tak krótkiego istnienia występował na licznych uroczystościach w Politechnice Rzeszowskiej oraz poza uczelnią.
Na przełomie czerwca i lipca br. członkowie chóru wzięli udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Chórów Akademickich „Święty Krzyż 2018” w Kielcach zorganizowanym przez Politechnikę Świętokrzyską. Chór wystąpił pośród siedmiu renomowanych chórów z całego kraju i zdobył wyróżnienie, m.in. za dynamiczny rozwój i poziom artystyczny oraz nowatorskie podejście do chóralistyki.