Podstrona: Nabór do projektu realizowanego we współpracy z firmą Bury z Mielca / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nabór do projektu realizowanego we współpracy z firmą Bury z Mielca

2018-01-29
Nabór do projektu realizowanego we współpracy z firmą Bury z Mielca

Studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej zachęcamy do uczestnictwa w projekcie: Elektronika dla branży automotive.

Projekt jest realizowany w ścisłej współpracy z firmą Bury Mielec Sp. z o.o. Osoby zakwalifikowane będą miały szansę na udział w:

- płatnym programie stażowym (3 miesiące),
- certyfikowanych szkoleniach i zajęciach warsztatowych (m.in. uprawnienia SEP, MSA, MS Project, Labview, Altium Designer, FMEA, IPC, APQP, PPAP, PFMEA, FTA, Six SIGMA, Autosar, FlowTherm),
- zadaniach praktycznych realizowanych w formie projektowej,
- dodatkowych zajęciach realizowanych wspólnie z pracodawcami,
- wizytach studyjnych.

Warunkiem uczestniczenia w projekcie jest podjęcie studiów stacjonarnych drugiego stopnia na kierunku elektronika i telekomunikacja (3 semestry). Rekrutacja drogą elektroniczną trwa do 9 lutego br. Do projektu może zgłosić się 40 osób.

Link do strony rekrutacyjnej: rekrutacja.prz.edu.pl.