Podstrona: Nabór na studia w Chinach / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nabór na studia w Chinach

2018-03-09
Nabór na studia w Chinach

Od 2013 roku, kiedy Politechnika Rzeszowska zawarła umowę dwustronną z Huazhong University of Science and Technology w Wuchan (HUST) prowadzony jest nabór na studia w Chinach. Do tej pory z możliwości wyjazdu skorzystały 123 osoby.

Osoby zainteresowane wyjazdem do Wuhan powinny być co najmniej na II roku studiów I stopnia. Wymagana jest również zgoda dziekana, wysoka średnia i bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

- Podczas spotkania zapoznamy studentów z procedurą aplikowania na studia w HUST oraz warunkami  odbywania studiów w tej renomowanej chińskiej Uczelni – wyjaśnia Ewa Kaczan-Winiarska, Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej PRz. - Ponadto w spotkaniu wezmą udział także studenci PRz, którzy mają za sobą semestr studiów w HUST i podzielą się ze swoimi koleżankami i kolegami cennymi informacjami i doświadczeniami z pobytu w Chinach – dodaje.

Termin składania podań upływa 13 kwietnia br. Więcej szczegółów zostanie podanych na spotkaniu informacyjnym 22 marca br. o godz. 12:00 w sali P-24, (VI piętro) ul. Poznańska 2. Zapraszamy również na stronę Działu Współpracy Międzynarodowej.