Podstrona: Nagrody rektora dla nauczycieli akademickich / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nagrody rektora dla nauczycieli akademickich

2021-10-28 , red.  Anna Worosz
Nagrodzeni za uzyskanie tytułu naukowego profesora,

Nauczyciele akademiccy otrzymali nagrody rektora za osiągnięcia naukowe w 2020 r. Wyróżnienia zostały przyznane za uzyskanie tytułu lub stopnia naukowego, patenty oraz za wdrożenia patentów, publikacje z listy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz za monografie.

W gronie nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, Wydziału Chemicznego, Wydziału Elektrotechniki i Informatyki, Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej, Wydziału Mechaniczno-Technologicznego, Wydziału Zarządzania, Centrum Fizjoterapii i Sportu.

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik w swoim wystąpieniu pogratulował wszystkim nagrodzonym, życząc wszystkim kolejnych sukcesów zawodowych, które przysłużą się rozwojowi uczelni. Uroczystość poprowadził prorektor ds. nauki dr hab. inż. Lesław Gniewek, prof. PRz.

Ośmiu nauczycieli akademickich otrzymało nagrody za uzyskanie tytułu naukowego profesora, 21 osób zostało nagrodzonych za uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego, a 19 za uzyskanie stopnia naukowego doktora.

Przyznano również 32 nagrody rektora za patenty oraz wdrożenia patentów, 257 nagród za publikacje oraz 32 nagrody za monografie.

Lista osób nagrodzonych znajduje się w załączniku.