Podstrona: Nagrody rektora dla studentów / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nagrody rektora dla studentów

2021-06-16 , red.  Marta Jagiełowicz
Nagrodzeni studenci wraz z władzami uczelni,

Nagrody rektora dla studentów Politechniki Rzeszowskiej to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu wydarzeń akademickich. 14 czerwca br. prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz oraz prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz w asyście przedstawicieli władz poszczególnych wydziałów uroczyście wręczyli listy gratulacyjne studentom aktywnie uczestniczącym w życiu akademickim.

Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy wielu aktywności studenckich, osoby zaangażowane w działalność Samorządu Studenckiego, medaliści różnych dyscyplin sportowych. Uroczystość odbyła się w auli Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego.

Laureaci nagród

Nagrody za studencką działalność organizacyjną w roku akademickim 2020/2021 przyznano 56 studentom i stanowią one podsumowanie całorocznego zaangażowania studentów w życie uczelni. Wśród nagrodzonych znaleźli się: