Podstrona: Najlepsi wykładowcy nagrodzeni / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Najlepsi wykładowcy nagrodzeni

2017-12-01
Najlepsi wykładowcy nagrodzeni

30 listopada nauczyciele akademiccy otrzymali Nagrody Rektora za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne uzyskane w 2016 roku. W gronie wyróżnionych znalazło się 197 osób (w tym 33 zespoły) z Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, Wydziału Chemicznego, Wydziału Elektrotechniki i Informatyki,  Wydziału Zarządzania, Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej, Wydziału Mechaniczno-Technologicznego, Studium Języków Obcych i Centrum Fizjoterapii i Sportu.

- Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów zawodowych, które przysłużą się rozwojowi naszej uczelni – mówił prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej.

96 wyróżnień indywidualnych przyznano nauczycielom akademickim za uzyskanie stopnia naukowego oraz w formie nagród I, II i III stopnia w kategoriach za: osiągnięcia naukowe, całokształt, osiągnięcia dydaktyczne i osiągnięcia organizacyjne.

Wręczono również 33 nagrody zespołowe I, II i III stopnia w tych samych kategoriach.