Podstrona: [NEWS] Legendary IV zwycięzcą University Rover Challenge 2016! / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[NEWS] Legendary IV zwycięzcą University Rover Challenge 2016!

2016-06-06 , red.  Tomasz Ogórek
[NEWS] Legendary IV zwycięzcą University Rover Challenge 2016!

Zawody odbywały się w USA, na pustyni Utah w dn. 1-4 czerwca 2016 r. Stworzony przez studentów  łazik marsjański Legendary IV po raz drugi jest najlepszą tego typu konstrukcją na świecie.

legendary_iv.jpg

TUTAJ dostępne są informacje  na temat ubiegłorocznej rywalizacji studentów PRz na URC 2015

Więcej na stronie: www.nowiny24.pl/wiadomosci/rzeszow/a/studenci-politechniki-rzeszowskiej-skonstruowali-najlepszy-lazik-marsjanski,10072380/

KH