Podstrona: Next Level - letni staż w G2A.COM / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Next Level - letni staż w G2A.COM

2018-06-05
Next Level - letni staż w G2A.COM

Firma G2A.COM rozpoczęła rekrutację na letni staż dla studentów i absolwentów pod nazwą Next Level. Przygotowano 6 miejsc stażowych na poszczególnych stanowiskach do zespołów: Partnerships, Web Analytics, Paid Media oraz UX Research.

Proponowany staż jest płatny i trwa trzy miesiące - od 2 lipca do 30 września. Stażyści będą mogli wziąć udział w dodatkowych certyfikowanych szkoleniach.

G2A.COM oferuje możliwość "wyskillowania się" na świetnych projektach w zespole najlepszych specjalistów, uzyskania oficjalnych certyfikatów Google, Facebook czy YouTube, a ponadto otrzymania (w zależności od wybranej ścieżki) wielu spośród firmowych bonusów.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej.