Podstrona: Nowy oddział Akademickiego Żłobka Maluszkowo na Politechnice Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nowy oddział Akademickiego Żłobka Maluszkowo na Politechnice Rzeszowskiej

2018-07-30
Nowy oddział Akademickiego Żłobka Maluszkowo na Politechnice Rzeszowskiej

Trwają zapisy do powstającego oddziału żłobka na okres od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2020 r.

Od 1 stycznia 2019 r. na terenie miasteczka Politechniki Rzeszowskiej zostanie otwarty drugi żłobek Akademickie Maluszkowo. Obecnie trwają zapisy dla dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia, których rodzice, opiekunowie zamieszkują, pracują lub uczą się na terenie Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Opłata miesięczna za pobyt dziecka wraz z wyżywieniem wynosi 290 zł przez okres 24 miesięcy.

Nowy odział żłobka będzie mieścił się w budynku J przy  ul. Podkarpackiej 1.

Żłobek w swojej ofercie zapewnia opiekę, wyżywienie oraz zajęcia dodatkowe. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 517 515 555 lub na stronie maluszkowo.com.pl.