Podstrona: Otrzęsiny studentów Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Otrzęsiny studentów Politechniki Rzeszowskiej

2016-10-27 , red.  Artur Polakiewicz
Otrzęsiny studentów Politechniki Rzeszowskiej

Samorząd Studencki PRz, jak co roku, zorganizował Otrzęsiny Studentów Politechniki Rzeszowskiej. Tegoroczna edycja tej tradycyjnej imprezy odbyła się 26 października w nowo otwartym klubie Bajka Disco Club przy al. Piłsudskiego 34.

Studenci pierwszego roku po oficjalnych immatrykulacjach złożyli tym razem nieco mniej uroczyste ślubowanie. Gwiazdą wieczoru był zespół Long & Junior, znany z takich przebojów jak m.in. „Tańcz, tańcz, tańcz", „Kolorowa sukienka" czy „Bądź moją królową". Utwory grupy w serwisie YouTube wyświetlono ponad 135 mln razy.

AW