Podstrona: Perspektywy dla kobiet! / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Perspektywy dla kobiet!

2017-04-12 , red.  Artur Polakiewicz
Perspektywy dla kobiet!

27 kwietnia o godz. 13.00 w sali V.18 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Fundacji Edukacyjnej Perspektywy na temat programu mentoringowego „Lean in STEM” i „IT for SHE” skierowanego do studentek uczelni technicznych.

Jest to już trzecia edycja programu, który przeznaczony jest dla studentek i absolwentek wydziałów technicznych i ścisłych oraz dla doktorantek z politechnik, uczelni biznesowych i medycznych. Organizatorzy do uczestnictwa zachęcają także wszystkie dziewczyny, które swoją przyszłość wiążą z nauką lub technologią. Kobiecy mentoring rozwojowy to niezwykła szansa dla tych studentek, które planują karierę w obszarze STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) - globalnej korporacji, instytucji badawczej, na uczelni, chcą stworzyć własny start-up lub w inny sposób podbić świat technologii i nauki.

Zapraszamy studentki Politechniki Rzeszowskiej do wzięcia udziału w spotkaniu!