Podstrona: Pierwsze spotkanie Konwentu Profesorów na Wydziale Zarządzania / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Pierwsze spotkanie Konwentu Profesorów na Wydziale Zarządzania

2019-11-07
Pierwsze spotkanie Konwentu Profesorów na Wydziale Zarządzania

W dniu 6 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania odbyło się pierwsze (organizacyjne) spotkanie Konwentu Profesorów, który jest ciałem opiniodawczo-doradczym funkcjonującym w ramach Wydziału. Wszystkich przybyłych przywitał na wstępie dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz.

W skład Konwentu wchodzą wszyscy profesorowie i profesorowie Uczelni z jednostek organizacyjnych Wydziału, zatrudnieni na Uczelni jako podstawowym miejscu pracy. Do zadań Konwentu należy m.in. współpraca z władzami Wydziału w sprawach dotyczących prowadzonej na Wydziale polityki badawczo-dydaktycznej. Konwent Profesorów może występować do władz Uczelni z inicjatywą dotyczącą spraw wydziału.

W trakcie pierwszego spotkania Konwent wybrał ze swojego grona przewodniczącego, którym został prof. dr hab. Grzegorz Ostasz i zastępcę, którym został dr hab. inż. Krzysztof Tereszkiewicz, prof. PRz.