Podstrona: PMDay Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

PMDay Politechniki Rzeszowskiej

2018-06-04
PMDay Politechniki Rzeszowskiej

Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny zaprasza na PMDay Politechniki Rzeszowskiej. Hasło przewodnie seminarium to „Systemowe zarządzanie projektami”.

Podczas PMDay Politechniki Rzeszowskiej wystąpią:

• Mirosław Cielecki, dyrektor Departamentu Rozliczeń i Usług Masowych, PGE Obrót S.A., z prelekcją pt. „Zarządzanie projektami w sektorze energetycznym – perspektywa strategiczna”,
  • Ewa Markiewicz, kierownik programu MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o., z prelekcją pt. „Główne zagadnienia systemowego zarządzania projektami w firmie z sektora wysokich technologii”.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 6 czerwca od godz. 10:30 do 12:30 w sali S1.

Podczas seminarium odbędzie się także panel z udziałem studentów specjalności zarządzanie projektami.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/events/168885957114141/