Podstrona: Polecamy najnowsze wydanie „Gazety Politechniki” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Polecamy najnowsze wydanie „Gazety Politechniki”

2018-02-01
Polecamy najnowsze wydanie „Gazety Politechniki”

W najnowszym numerze „Gazety Politechniki” prezentujemy m.in. relację z uroczystości nadzwyczajnego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej poświęconej nadaniu godności doktora honoris causa prof. Leszkowi Trybusowi. Warto przeczytać również wywiad z tym wybitnym uczonym i specjalistą z zakresu automatyki elektrycznej.

Zachęcamy także do lektury artykułu poświęconego jubileuszowi 45-lecia pracy prof. PRz Szczepana Wolińskiego oraz dr. Jerzego Kerstego.

Z przyjemnością informujemy również o kolejnych osiągnięciach naszych pracowników, promocjach doktorskich i habilitacyjnych, a także wręczeniu nagród i medali „Primus Inter Pares” dla najlepszych absolwentów.

Polecamy lekturę artykułów opisujących prowadzone na Politechnice Rzeszowskiej badania naukowe. Tym razem prezentujemy materiały na temat wykorzystania aplikacji graficznych w projektowaniu iluminacji obiektów architektonicznych oraz o kompozytach polimerowych.

Swoją ornitologiczną pasją z Czytelnikami podzielił się pracownik Wydziału Zarządzania Tymoteusz Mazurkiewicz. Gorąco zachęcamy do przeczytania o tych niecodziennych zainteresowaniach i zapraszamy do publikowania podobnych artykułów.

W tym wydaniu można przeczytać m.in. o projektach unijnych w Lean Learning Academy Polska, targach studenckich na Wydziale Elekrtotechnki i Informatyki i dniu otwartym na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym. Zamieściliśmy również relację studentów uczestniczących w targach lotniczych w Dubaju, sprawozdanie przedstawicieli Samorządu Studenckiego ze zjazdu Forum Uczelni Technicznych i artykuł na temat otrzęsin.

Zachęcamy do publikowania na łamach naszej gazety.

Redakcja „Gazety Politechniki”