Podstrona: PoliTALKS – zaproszenie na trzecią edycję konkursu z wystąpień publicznych / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

PoliTALKS – zaproszenie na trzecią edycję konkursu z wystąpień publicznych

2023-04-12 , red.  Mateusz Szal
PoliTALKS – zaproszenie na trzecią edycję konkursu z wystąpień publicznych

Centrum Języków Obcych zaprasza wszystkich studentów Politechniki Rzeszowskiej do wzięcia udziału w trzeciej edycji PoliTALKS – konkursu z wystąpień publicznych. Zakwalifikowani prelegenci wygłoszą przygotowane przez siebie kilkuminutowe wystąpienia w języku angielskim.

Konkurs PoliTALKS organizowany przez Centrum Języków Obcych przy współpracy z Działem Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się 19 maja 2023 r. o godz. 10:30 w auli V-1. Konkurs skierowany jest do studentów Politechniki Rzeszowskiej, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego w terminie do 20 kwietnia 2023 r.

Autor najwyżej ocenionego wystąpienia otrzyma zwolnienie z egzaminu lektoratowego, tytuł „The Best Speaker of 2023” oraz cenne nagrody rzeczowe. Dodatkowo została przewidziana nagroda publiczności, zaproszenia na egzamin TOEIC dla obu zwycięzców oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich prelegentów biorących udział w konkursie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu. Informacje szczegółowe na temat konkursu zamieszczone są w załączonym regulaminie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać mailowo wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym treść prezentacji. Informacje dodatkowe można uzyskać u głównego organizatora wydarzenia mgr Katarzyny Kurek, kkurek@prz.edu.pl.

Link do rejestracji

politalks_cjo_wydarzenie-fb.png