Podstrona: Politechnika Rzeszowska będzie obecna na Targach Edukacyjnych EDU SALON 2020 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Politechnika Rzeszowska będzie obecna na Targach Edukacyjnych EDU SALON 2020

2020-02-11
Politechnika Rzeszowska będzie obecna na Targach Edukacyjnych EDU SALON 2020

W dniach 25 oraz 26 lutego PRz będzie obecna na  Podkarpackich Targach Edukacyjnych EDU SALON. Udział w nich potwierdziło wielu wystawców, w tym uczelnie z całej Polski, z zagranicy, a także szkoły policealne i doradcy zawodowi.

Nie zabraknie również PRz, której stoisko co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczestników wydarzenia.

Na stanowisku numer 105 na G2A Arena w Jasionce studenci i pracownicy będą czekać na zainteresowanych nauką na Politechnice Rzeszowskiej.

W programie targów jest wiele atrakcyjnych wydarzeń m.in porady psychologów, kiermasz książek i „lekcje inne niż zwykle”, czyli przeznaczone dla uczniów warsztaty, w których wezmą udział wykładowcy z naszej uczelni.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska.