Podstrona: Politechnika Rzeszowska oferuje bezpłatne konsultacje z psychologiem / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Politechnika Rzeszowska oferuje bezpłatne konsultacje z psychologiem

2018-09-28
Politechnika Rzeszowska oferuje bezpłatne konsultacje z psychologiem

Na Politechnice Rzeszowskiej istnieje możliwość nieodpłatnej porady psychologicznej dla studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Rzeszowskiej. Konsultacje prowadzi psycholog mgr Grażyna Reguła.

Spotkania odbywać się będą w Gabinecie Psychologicznym w Domu Studenckim „Ikar”, pok. 5, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, w każdy:

• poniedziałek w godzinach od 13:00 do 17:00,
  • wtorek w godzinach od 13:00 do 17:00.

Zgłoszenia i zapisy na rozmowę przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 501 050 976.