Podstrona: „POŁONINY” wystąpią podczas Festynu Rodzinnego „Bądźmy Razem” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

„POŁONINY” wystąpią podczas Festynu Rodzinnego „Bądźmy Razem”

2018-05-18
„POŁONINY” wystąpią podczas Festynu Rodzinnego „Bądźmy Razem”

Na zaproszenie Caritas Diecezji Rzeszowskiej zespół naszej uczelni zaprezentuje barwne tańce, dynamiczną muzykę i piękne stroje podczas festynu przygotowanego z okazji Dnia Matki i Dziecka na rzeszowskim Rynku.

Festyn  Rodzinny „Bądźmy Razem” rozpocznie się w niedzielę 20 maja o godz.12:15. W programie zaplanowano występy zespołów, liczne atrakcje dla rodzin, zabawy i konkursy dla dzieci. Tradycyjnie będzie można spróbować smakowitej papieskiej kremówki.

Na scenie rzeszowskiego Rynku swój repertuar zaprezentuje Studencki Zespół Pieśni i Tańca „POŁONINY” (godz. 14.20), a także Orkiestra Szałamaistek i Zespół Mażoretek, Zespół Taneczny Form Nowoczesnych Impet, Wokaliści Iwony Josse-Jakubiec, Dziecięcy Zespół Artystyczny Uśmiech, „Już nie zapomnisz mnie” – soliści  i  grupy Artystyczne z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek, Zespół KLANG.

Festyn rodzinny „Bądźmy razem” organizuje Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Wydarzenie co roku gromadzi tysiące osób i jest doskonałym pretekstem do wspólnej zabawy dla wielu rodzin.

Więcej informacji: http://caritas.rzeszow.pl/2018/05/10/festyn-rodzinny-badzmy-razem/

festyn.jpg