Podstrona: Polska Nagroda Innowacyjności 2016 dla Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Polska Nagroda Innowacyjności 2016 dla Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa

2016-11-28 , red.  Artur Polakiewicz
Polska Nagroda Innowacyjności 2016 dla Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa

Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej otrzymał Polską Nagrodę Innowacyjności 2016. Nagroda została wręczona podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Lublinie.

Polska Nagroda Innowacyjności to program promocyjny i wizerunkowy, którego celem jest nagradzanie podmiotów działających na polskim rynku, których cechuje innowacyjność i dbałość o sferę badawczo-rozwojową.  Nagrody są wyrazem uznania dla prowadzonej działalności firmy i uhonorowaniem jej sukcesów. Promowane są firmy, których działalność prowadzi do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań. Pomysłodawcą programu jest Polska Agencja Przedsiębiorczości, która organizuje Polski Kongres Przedsiębiorczości. To jedno z największych wydarzeń biznesowo-gospodarczych w Polsce.

Otrzymana Nagroda jest już trzecim takim wyróżnieniem dla tego Wydziału. Poprzednie przyznano w 2013 r. i 2015 r. Ta Nagroda jest wyrazem uznania dla poziomu realizowanych tu projektów.

KH