Podstrona: Polska Wschodnia na start! Spotkanie biznesowe dla studentów / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Polska Wschodnia na start! Spotkanie biznesowe dla studentów

2018-12-03
Polska Wschodnia na start! Spotkanie biznesowe dla studentów

Zapraszamy na spotkanie edukacyjno – networkingowe adresowane do środowiska akademickiego, którego celem jest nabór pomysłów do działania Platformy Startowej oraz prezentacja korzyści wynikających z przystąpienia do programów inkubacji. Platformy startowe to przestrzeń, w której można rozwinąć swój pomysł pod okiem ekspertów w dobrze prosperujący biznes.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 grudnia 2018 r. na Politechnice Rzeszowskiej. Organizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Na pomoc w przekształcaniu innowacyjnych pomysłów w biznes PARP przeznaczyła aż 130 mln zł, a dla najlepszych oferuje dotację w wysokości 800 tys. zł.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciel uczelni, PARP, a przede wszystkim specjaliści i przedstawiciele firm, którzy opowiedzą: czym jest inkubacja i na jakie wsparcie można liczyć, jak startup może zacząć działać na rynku i zdobyć pierwszych klientów, o doświadczeniach we współpracy w programach akceleracyjnych, jak wybrać odpowiednią platformę i jak do niej aplikować.

Na zakończenie spotkania przewidziany jest networking, podczas którego każdy mógł osobiście porozmawiać o nurtujących go kwestiach.

Początek spotkania 14 grudnia o godz. 10:00 na Politechnice Rzeszowskiej przy ul. Powstańców Warszawy 12 w auli V-2.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować: http://popw.parp.gov.pl/dla-studentow/dla-studentow

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: http://popw.parp.gov.pl/dla-studentow/dla-studentow