Podstrona: Powitanie nowej grupy studentów z Wietnamu / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Powitanie nowej grupy studentów z Wietnamu

2017-02-28 , red.  Artur Polakiewicz
Powitanie nowej grupy studentów z Wietnamu

28 lutego br. prorektor ds. współpracy międzynarodowej Grzegorz Ostasz oficjalnie przywitał na naszej uczelni sześcioro studentów z Wietnamu. W październiku rozpoczną oni naukę na Wydziale Zarządzania oraz Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej, odpowiednio na kierunkach finanse i rachunkowość oraz mechatronika i transport. To już druga grupa studentów z tego azjatyckiego kraju.

Serdecznie witamy nowych studentów i życzymy im przeżycia wspaniałej, niezapomnianej przygody.