Podstrona: Promocja magisterska na Wydziale Zarządzania / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Promocja magisterska na Wydziale Zarządzania

2017-10-23
Promocja magisterska na Wydziale Zarządzania

22 października na Wydziale Zarządzania PRz po raz ósmy odbyła się promocja magisterska, czyli wręczenie dyplomów ukończenia studiów. Dyplomy odebrało 99 absolwentów studiów II stopnia na kierunku zarządzanie oraz logistyka studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Przyznano 11 nagród specjalnych najbardziej wyróżniającym się absolwentom. Wręczono je m.in. za wysoką średnią ocen ze studiów, zaangażowanie w pracę kół naukowych i liczne inicjatywy wydziałowe. Nagrody otrzymali: mgr Magdalena Bochenek, mgr Dorota Fąfara, mgr Katarzyna Klusek, mgr Monika Leniard, mgr Bartosz Majcher, mgr Agata Majchrowska, mgr Grzegorz Przewoźnik, mgr Kinga Szmigiel, mgr inż. Gabriela Bartkowicz, mgr inż. Kornelia Osieczko oraz mgr inż. Marcin Wijas.

Na uroczystości obecne były władze Politechniki Rzeszowskiej: prof. dr hab. inż. Grzegorz Budzik, prorektor ds. nauki; prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. współpracy międzynarodowej; dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, prorektor ds. kształcenia; dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką.

Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Stanisław Gędek, prof. PRz, zwrócił się do absolwentów cytując łacińskie sentencje. Mówił m.in. o korzeniach wiedzy, które są gorzkie, ale owoce wiedzy jakże słodkie. - Człowiek, który kocha swoją pracę, musi się wybić. Dyplom absolwenta Politechniki Rzeszowskiej otwiera drogę, by znaleźć na świecie chleb i na ów chleb zarobić – podkreślał dziekan Stanisław Gędek.

Podczas uroczystości absolwenci ślubowali, że będą zawsze strzec dobrego imienia Politechniki a zdobytą wiedzę dobrze wykorzystają w codziennym życiu.

Kolejne uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się 28 października na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz.