Podstrona: Psychologia architektury - zaproszenie na wykład Roberta Koniecznego / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Psychologia architektury - zaproszenie na wykład Roberta Koniecznego

2018-12-09
Psychologia architektury - zaproszenie na wykład Roberta Koniecznego

Akademia A&B z serią WYKŁADÓW AUTORSKICH to wydarzenie skierowane do studentów kierunków architektonicznych. Tegoroczne wykłady autorskie prowadzone są pod hasłem przewodnim - ARCHITEKTURA JUTRA. W najbliższy wtorek 11 grudnia  o godz. 14:00 zapraszamy na wykład Roberta Koniecznego z KWK Promes do sali V-17 Politechniki Rzeszowskiej.

Wstęp jest nieodpłatny i wolny.

Celem wykładów jest edukacja studentów wykraczająca poza ramy instytucjonalne wyższych uczelni. Wykład daje możliwość poznania tajników zawodu poprzez kontakt z czynnym zawodowo architektem-praktykiem. Podczas spotkania gościć będziemy najlepszych architektów w Polsce, którzy poruszą zagadnienia dotyczące m.in. zmian na polskim rynku, architektonicznym i przyszłości branży, projektowania architektury na światowym poziomie  oraz ścieżki zawodowej, którą trzeba przejść, żeby osiągnąć sukces w zawodzie.

Robert Konieczny jest pierwszym polskim architektem, którego projekt otrzymał tytuł Najlepszego Budynku Świata 2016 w międzynarodowym konkursie World Architecture Festival oraz pierwszą nagrodę i tytuł Najlepszej Przestrzeni Publicznej Europy w konkursie European Prize for Urban Public Space przyznawanym przez Centrum Kultury Współczesnej w Barcelonie (CCCB).