Podstrona: Red Bull Politechnika Rzeszowska na Oriencie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Red Bull Politechnika Rzeszowska na Oriencie

2018-10-19
Red Bull Politechnika Rzeszowska na Oriencie

Red Bull Politechnika Rzeszowska na Oriencie to gra terenowa, która w środę 24 października br. odbędzie się na kampusie Politechniki Rzeszowskiej. Jej celem jest poznanie kampusu uczelni przez studentów I roku.

Chętni zgłaszają się indywidualnie, a dopiero na miejscu zawodów, uczestnicy będą podzieleni na trzyosobowe drużyny. Celem gry jest jak najszybsze dotarcie do punktów kontrolnych, rozlokowanych na różnych wydziałach oraz rozwiązanie przygotowanych tam łamigłówek i zadań. Nagroda dla najlepiej zorientowanej ekipy to 1000 zł!

Przed startem każda drużyna otrzyma mapę w formie układanki. Jej głównym zadaniem będzie zebranie jak największej liczby puzzli, z których powstanie mapa kampusu. Brakujące elementy należy zdobyć w wyznaczonych punktach kontrolnych. W każdym z takich miejsc, na uczestników czekać będzie zadanie do wykonania. By zwyciężyć, trzyosobowe drużyny będą musiały wykazać się sprytem i umiejętnością współpracy.

Do udziału zaproszeni są wszyscy studenci pierwszego roku. Red Bull Politechnika Rzeszowska na Oriencie to okazja do poznania się i integracji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Zapisy trwają.

Żeby wystartować należy się zarejestrować poprzez formularz dostępny na  stronie: https://tickets.redbull.com/landingpage/dQ7QRJZwXZuCrP1

Redbull Politechnika Rzeszowska na Oriencie  startuje 24 października, godz. 16:00-18:00. Biuro Zawodów czynne jest godzinę wcześniej. Współorganizatorem zabawy jest Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej.

Facebook: https://www.facebook.com/events/2179766348908700/