Podstrona: Trwa nabór do przedszkola Maluszkowo / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Trwa nabór do przedszkola Maluszkowo

2018-06-05
Trwa nabór do przedszkola Maluszkowo

Mała Politechnika - Akademickie Przedszkole Maluszkowo ogłasza nabór dla dzieci w wieku od 3 do 5 roku życia.

Od 1 września na terenie kampusu Politechniki Rzeszowskiej zostanie otwarte przedszkole Maluszkowo. Trwają zapisy dla dzieci w wieku od 3 do 5 roku życia ( w wyjątkowych sytuacjach 2,5 latki).

Opłata miesięczna za pobyt dziecka wynosi 117 zł. Przedszkole w swojej ofercie zapewnia opiekę, wyżywienie oraz zajęcia dodatkowe z gimnastyki korekcyjnej i zajęcia z rytmiki.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 517 515 555 lub na stronie maluszkowo.com.pl.

Przedszkole mieści się w bud. J na ul. Podkarpackiej 1 na terenie miasteczka Politechniki Rzeszowskiej.