Podstrona: Rusza akcja „Pokój dla żaka" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Rusza akcja „Pokój dla żaka"

2018-07-05
Rusza akcja  „Pokój dla żaka

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej rozpoczyna akcjęPokój dla Żaka" oferując bezpłatnie pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów. Akcja potrwa do końca września.

Mieszkańcy regionu, którzy chcą wynająć studentom mieszkanie, pokój lub nawet dom mogą zgłaszać swoje oferty do przedstawicieli samorządu naszej uczelni w biurze Samorządu Studenckiego.

- Przyjmowane są wszystkie oferty wynajmu, które w formie bazy udostępniane są osobom zainteresowanym. Staramy się zgromadzić jak najwięcej informacji na temat ogłaszanego lokum – tłumaczy Paulina Bednarska, wiceprzewodnicząca Samorządu Studenckiego PRz.

Akcja jest prowadzona przede wszystkim z myślą o studentach pierwszego roku, aby ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu. W bazie znajdują się m.in.  informacje o otoczeniu danego lokum oraz przybliżony czas potrzebny by dotrzeć np. na Politechnikę Rzeszowską. Ma to ułatwić świeżo upieczonym studentom odnalezienie się w Rzeszowie.

Zgłoszenia są przyjmowane:

• osobiście: w Biurze Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej (DS Promień, ul. Akademicka 1, pok.23) w godzinach 9.00 - 15.00,
  • telefonicznie: 17 865 13 57, 17 865 16 61,
  • mailowo: pokojdlazaka@ssprz.pl, biuro@ssprz.pl.