Podstrona: Ruszyła akcja „Pokój dla żaka” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Ruszyła akcja „Pokój dla żaka”

2017-07-05 , red.  Artur Polakiewicz
Ruszyła akcja „Pokój dla żaka”

Jak co roku, od lipca do końca września Samorząd Studencki oferuje bezpłatną pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów.

Mieszkańcy regionu chcący wynająć studentom mieszkanie, pokój lub dom mogą zgłaszać swoje oferty przedstawicielom Samorządu Studenckiego PRz. Później zostaną one udostępnione zainteresowanym. Samorząd stara się zgromadzić możliwie jak najwięcej informacji na temat lokum oraz aktualizować ogłoszenia, co ułatwia naszym studentom znalezienie miejsca do mieszkania.

Akcja jest prowadzona przede wszystkim z myślą o studentach pierwszego roku, ma ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu. W bazie znajdują się między innymi informacje na temat otoczenia mieszkania i przybliżonego czasu przejścia na uczelnię. Pierwszoroczniakom bardzo ułatwi to odnalezienie się w Rzeszowie.

Zgłoszenia przyjmowane są:

• osobiście w Biurze Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej (DS „Promień”, ul. Akademickie 1, pok. 23) w godzinach 9.00–15.00,
  • telefonicznie (17 865 13 57, 17 865 16 61).

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji oraz polubienia fanpage’a.