Podstrona: Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty profesorów z Brazylii / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty profesorów z Brazylii

2017-03-03 , red.  Artur Polakiewicz
Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty profesorów z Brazylii

7 marca br. o godzinie 10.30 w sali V2 odbędzie się organizowany przez Dział Współpracy Międzynarodowej PRz wykład „Brazylia. Kraj możliwości edukacyjnych, badawczych i kulturowych”.

Wygłoszą go profesorowie: Carlos Magno de Souza Paiva, Paulo dos Santos Assis i Rodrigo Fernando Bianchi, którzy przyjadą do nas z Universidade Federal de Ouro Preto. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poznania gości z partnerskiej uczelni, ich dorobku naukowego, osiągnięć, zwyczajów akademickich oraz kultury.

Wykład otwarty odbędzie się w ramach programu Erasmus+ z krajami partnerskimi (projekt: 2016-1-PL01-KA107-023712).