Podstrona: Sportowa niedziela na PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Sportowa niedziela na PRz

2017-03-10 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Wydarzenia, Sport
Sportowa niedziela na PRz

12 marca br. Politechnika Rzeszowska będzie gospodarzem 18. Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Tenisie Stołowym oraz 2. Akademickich Mistrzostw w Badmintonie, które rozpoczną się o godz. 11.00. Trzecie wielkie wydarzenie sportowej niedzieli na PRz to mecz Lotto Superligi Tenisa Stołowego. Nasza drużyna Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszowska zagra z KS DEKORGLASS Działdowo. Początek o godz. 16.00. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować w Centrum Dydaktyczno-Sportowym przy ul. Poznańskiej 2a.

Podczas rozgrywek AMWP w obu dyscyplinach wystąpią reprezentacje uczelni z całego Podkarpacia: Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu, Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku, Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i życzymy niesamowitych sportowych wrażeń.