Podstrona: Spotkanie informacyjne w sprawie Ustawy 2.0 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Spotkanie informacyjne w sprawie Ustawy 2.0

2018-11-13
kategoria: Nauka
Spotkanie informacyjne w sprawie Ustawy 2.0

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie Ustawy 2.0, w ramach którego zostaną omówione zagadnienia szkół doktorskich i przepisów przejściowych. Spotkanie kierowane jest do wszystkich doktorantek i doktorantów oraz społeczności akademickiej zainteresowanej zmianami w zakresie funkcjonowania studiów III stopnia.

Wydarzenie zostało zaplanowane na 15 listopada 2018 r. na godz. 15:00 w auli V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym (Budynek V) Politechniki Rzeszowskiej przy al. Powstańców Warszawy 12.  Szkolenie przeprowadzi przeszkolony w tym zakresie  ekspert -  mgr inż. Dominik Ożóg.

Ustawa 2.0 zaczęła obowiązywać z dniem 1 października 2018 r., ale proces wdrażania poszczególnych przepisów w niej zapisanych rozłożony jest na kilka lat. To całościowa reforma szkolnictwa wyższego, która zakłada duże zmiany m.in. w działaniu uczelni, ich finansowaniu oraz karierze naukowej.