Podstrona: Spotkanie Kolegium Rektorskiego z kadrą naukową Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Spotkanie Kolegium Rektorskiego z kadrą naukową Politechniki Rzeszowskiej

2018-05-10
Spotkanie Kolegium Rektorskiego z kadrą naukową Politechniki Rzeszowskiej

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski, a także prorektorzy uczelni prof. Grzegorz Budzik, dr hab. Grzegorz Masłowski, prof. PRz oraz dr hab. Mariusz Oleksy, prof. PRz spotkali się w czwartek 10 maja z pracownikami naukowymi Politechniki Rzeszowskiej.

Za cztery miesiące mija połowa kadencji obecnych władz uczelni. W czasie spotkanie rektor Politechniki Rzeszowskiej, prof. Tadeusz Markowski podsumował sytuację finansowo-inwestycyjną uczelni. Mówił o tym, co udało się zrealizować do tej pory, a także o planach na drugą połowę kadencji władz rektorskich.