Podstrona: Spotkanie władz uczelni z emerytowanymi pracownikami / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Spotkanie władz uczelni z emerytowanymi pracownikami

2018-09-18
Spotkanie władz uczelni z emerytowanymi pracownikami

Tradycyjnie, jak co roku w Studenckim Centrum Kultury i Nauki odbyło się spotkanie kierownictwa Politechniki Rzeszowskiej i  przedstawicieli związków zawodowych z emerytowanymi pracownikami naszej uczelni.

Blisko 300 gości powitał prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej, życząc zebranym wszelkiej pomyślności. Spotkanie było okazją do odwiedzenia murów uczelni, ale także poznania perspektyw jej rozwoju. Nestorzy, którzy przez wiele lat swojej pracy przyczyniali się do rozwoju uczelni, nadal interesują się jej życiem.

Wśród obecnych na spotkaniu byli nauczyciele akademiccy, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy obsługi i administracji przebywający na emeryturze lub korzystający ze świadczeń rentowych.

Wydarzenie uświetnił występ Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Połoniny”. Spotkanie zostało przygotowane przez Sekcję ds. Socjalnych i Bytowych PRz.