Podstrona: Spotkanie z konsulem USA / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Spotkanie z konsulem USA

2017-12-05
Spotkanie z konsulem USA

Organizacja Camp Counselors USA, zajmująca się programami wymiany kulturowej studentów w Stanach Zjednoczonych zaprasza 6 grudnia na spotkanie z Kentem Mullenem, konsulem Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie.

To doskonała okazja, by poznać możliwości praktyk zawodowych i podjęcia legalnej pracy na okres wakacji. Studenci zapoznają się z zasadami i procesem aplikacyjnym, oraz ułatwieniami wizowymi programów wymiany wakacyjnej w USA.

Dla uczestników programu Work & Travel USA to niesamowita okazja na podszkolenie języka angielskiego, możliwość nauki samodzielności i odpowiedzialności, a także świetny punkt w CV, możliwość zawarcia międzynarodowych znajomości, które mogą w przyszłości procentować.

Na spotkaniu będzie obecny student Politechniki Rzeszowskiej - Maciej Biernacki, który opowie o doświadczeniu jakie zdobył podczas programu wymiany Work&Travel USA.

Spotkanie z konsulem USA odbędzie się 6 grudnia 2017 o godzinie 16.00 w V-5 na Politechnice Rzeszowskiej,

CCUSA jest międzynarodową organizacją oferującą wyjazdy wakacyjne dla studentów z 60 krajów. Działa od 1985 roku i ma status oficjalnego partnera Departamentu Stanu USA. Liczba uczestników przekroczyła w tym roku 440 000. Współpracuje z ponad tysiącem pracodawców.

Więcej szczegółów  o wydarzeniu na stronie.