Podstrona: Stanowisko Prezydium KRASP w sprawie sytuacji ekonomicznej polskich uczelni / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Stanowisko Prezydium KRASP w sprawie sytuacji ekonomicznej polskich uczelni

2022-10-12 , red.  Anna Worosz
Stanowisko Prezydium KRASP w sprawie sytuacji ekonomicznej polskich uczelni

W związku z trudną sytuacją ekonomiczną polskich uczelni Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich wystąpiło z apelem do władz Rzeczypospolitej Polskiej o jak najszybsze podjęcie zdecydowanych działań, które pozwolą uchronić jednostki krajowego systemu szkolnictwa wyższego i nauki przed zagrażającym im kryzysem finansowym i kadrowym.

dok_31_viii-1.png

dok_31_viii-2.png