Podstrona: Stowarzyszenie s.k. ESN Politechnika Rzeszowska nagrodzone / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Stowarzyszenie s.k. ESN Politechnika Rzeszowska nagrodzone

2018-05-30
Stowarzyszenie s.k. ESN Politechnika Rzeszowska nagrodzone

Stowarzyszenie s.k. ESN Politechnika Rzeszowska otrzymało I miejsce w kategorii najlepszy zjazd „UPGRADE Rzeszów 2018” oraz III miejsce w kategorii działania PR w sieci. Wyróżnienie przyznano podczas National Platform - największej konferencji organizacji Erasmus Student Network.

Od 17 do 20 maja studenci Politechniki Rzeszowskiej brali udział w National Platform, największej konferencji Erasmus Student Network na poziomie ogólnopolskim, która odbyła się na Politechnice Warszawskiej. Podczas konferencji miały miejsce: zjazd The Golden Platform, wybory nowego zarządu stowarzyszenia i uroczysta gala, podsumowująca 20-lecie działalności organizacji w Polsce.

Przedstawiciele s.k. ESN Politechnika Rzeszowska Jakub Rycko i Bartosz Cisek przedstawili raport z działalności stowarzyszenia. Dzięki skutecznym działaniom i ambitnym pomysłom zostali docenieni i wyróżnieni I miejscem w kategorii najlepszy zjazd „UPGRADE Rzeszów 2018” oraz III miejscem w kategorii działania PR w sieci.

Zostaliśmy bardzo pozytywnie odebrani jako sekcja. Nasze pomysły, zrealizowane projekty i akcje spotkały się z pełną optymizmu reakcją. Nie obyło się bez miłych i życzliwych słów na temat zorganizowanego przez nas zjazdu szkoleniowego UPGRADE Rzeszów 2018, który okazał się pełnym sukcesem – opowiada Jakub Rycko, student logistyki

National Platform to największa konferencja Erasmus Student Network na poziomie ogólnopolskim. Podczas NP odbywają się sesje plenarne, na których omawiane są bieżące sprawy Stowarzyszenia ESN Polska oraz sekcji lokalnych. Dodatkowo podczas zjazdu  organizowane są  warsztaty i szkolenia oraz small sessions dla uczestników, przeprowadzane przez doświadczonych członków organizacji, Partnerów instytucjonalnych i komercyjnych, jak również profesjonalnych szkoleniowców. W zjeździe biorą udział delegaci ze wszystkich 38 sekcji w kraju, działających na najlepszych uczelniach wyższych, zarząd i komisja rewizyjna stowarzyszenia jak i przewodniczący komitetów, koordynatorzy projektów ogólnopolskich, członkowie wspierający oraz zaproszeni goście.