Podstrona: Studenci Politechniki Rzeszowskiej na Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2016-04-28 , red.  Tomasz Ogórek

26 kwietnia 2016 r. w ramach Tygodnia Kultura i Nauka PRZODEM Rzeszowskich Juwenaliów przedstawicielki Koła Naukowego Studentów Bezpieczeństwa Wewnętrznego Enigma wzięły udział w Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich.

Targi odbyły się Wyższej Szkoły Prawa i Administracji i wzięło w nich udział ponad 50 reprezentacji kół naukowych z rzeszowskich uczelni. - Na stoisku naszego koła można było oglądnąć wyposażenie dwóch walizek kryminalistycznych i poznać zastosowanie ich elementów – opowiadała Alicja Kardysz.

Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a przedstawicielki Koła opowiadały o działalności oraz o osiągnięciach jego członków. - Popularnością cieszyły się także pułapki kryminalistyczne na naszym stanowisku – uzupełnia Katarzyna Kilian. Uczestnicy Targów, mogli również wziąć udział w konkursie z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie, udzielaniu pierwszej pomocy oraz z wiedzy ogólnej o Politechnice Rzeszowskiej.

KH