Podstrona: Studenci Politechniki Rzeszowskiej z brązowym medalem Akademickich Mistrzostw Europy w tenisie stołowym / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2019-07-24
kategoria: Sport

Wywalczony medal rzeszowskich studentów to brąz turnieju drużynowego. Do półfinału rozgrywek drużynowych zakwalifikowały się dwie polskie uczelnie tj. PWSZ Zamość i Politechnika Rzeszowska, które wróciły do Polski z brązowymi medalami.

Reprezentacja Politechniki Rzeszowskiej wystąpiła w składzie: Rafał Tatarczuch (student II roku logistyki), Daniel Lis (student I roku zarządzania), Grzegorz Tomań (student V roku zarządzania) i Robert Floras (student I roku zarządzania).

Akademickie Mistrzostwa Europy odbyły się w dniach 15-20 lipca we włoskim mieście Camerino. Wsparcia polskim zawodnikom udzieliły Grupa LOTOS oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki, zapewniając im tym samym start w Akademickich Mistrzostwach Europy w tenisie stołowym.