Podstrona: [FOTO] Studenci PRz na Zimowych Mistrzostwach Polski w skokach do wody / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[FOTO] Studenci PRz na Zimowych Mistrzostwach Polski w skokach do wody

2017-01-30 , red.  Artur Polakiewicz /Fot. S. Wolski
[FOTO] Studenci PRz na Zimowych Mistrzostwach Polski w skokach do wody

Od 27 do 29 stycznia br. w Termach Maltańskich w Poznaniu trwały Zimowe Mistrzostwa Polski w skokach do wody. Podczas zawodów rywalizowali z sobą skoczkowie we wszystkich kategoriach wiekowych. Wśród seniorów znaleźli się zawodnicy reprezentujący Stal Rzeszów, a jednocześnie studenci Politechniki Rzeszowskiej. W konkurencji trampoliny 1-metrowej Andrzej Rzeszutek, student bezpieczeństwa wewnętrznego na Wydziale Zarządzania, wywalczył złoty medal, a Kacper Lesiak, student WBMiL, zdobył srebro. Brązowy medal trafił do Pawła Spadły, reprezentanta COSW z Częstochowy. Teraz zawodnicy powracają walczyć o zaliczenia i dobre oceny na egzaminach podczas rozpoczynającej się sesji.

Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym skoczkom!

SW