Podstrona: Studencie, zostań stażystą w Ministerstwie Rozwoju / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studencie, zostań stażystą w Ministerstwie Rozwoju

2017-05-18 , red.  Artur Polakiewicz
Studencie, zostań stażystą w Ministerstwie Rozwoju

Konkurs „Mój Rozwój!” jest skierowany do studentów w wieku do 26 lat, którzy interesują się Funduszami Europejskimi i nie boją się nowych wyzwań. Nagrodą jest płatny staż (2000 zł brutto miesięcznie, do 3 miesięcy). Zgłoszenie można przesyłać do 26 maja 2017 r.

Poszukiwani są studenci dyspozycyjni, nastawieni na rozwój zawodowy, łatwo nawiązujący kontakty, zaangażowani w wykonywaną pracę. Program stażu gwarantuje udział w ciekawych projektach i szkoleniach wewnętrznych prowadzonych przez pracowników ministerstwa. Jest to również szansa na poznanie charakteru pracy w administracji, a ponadto możliwość zyskania nowego doświadczenia, zmierzenia się z ciekawymi wyzwaniami i zapoznania się z tematyką Funduszy Europejskich.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie www.mr.gov.pl/staz.