Podstrona: Studentka Politechniki Rzeszowskiej wygrała Bikini Fitness Open w Gdańsku / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studentka Politechniki Rzeszowskiej wygrała Bikini Fitness Open w Gdańsku

2019-03-14
Studentka Politechniki Rzeszowskiej wygrała Bikini Fitness Open w Gdańsku

Anna Setlak, studentka logistyki na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej wygrała Debiuty Kulturystyczne Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w kategorii Bikini Fitness Open w kat. powyżej 172 cm. Zawody zostały rozegrane podczas targów ESP Sport & Zdrowie w Gdańsku i co roku przyciągają fanów sportów sylwetkowych.

- Wygrana w zawodach,  to coś niesamowitego. Do dziś nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Sukcesem było dla mnie stanąć na scenie, a spełnieniem marzeń wygranie swojej kategoriimówi Anna Setlak.

Laureatka zawodów dodaje, że Debiuty to zawody, które rozpoczęły jej drogę w tym sporcie i zamierza ją kontynuować. Najbliższe zmagania odbędą się już w nadchodzący weekend w Polsce, a kolejne w Grecji.

- Pasja do kulturystyki narodziła się z czasem – wspomina Anna Setlak. - Chodziłam na siłownię z chłopakiem, zainteresowałam się zdrowym odżywianiem, treningami, zaczęłam jeździć na przeróżne targi fitness, na których poznawałam ten „świat” od wewnątrz. Po roku indywidualnego ćwiczenia i zdrowego odżywiania rozpoczęłam współpracę z trenerem. Przygotowywaliśmy się wspólnie do pierwszych zawodów około 2 lat i jak widać, zrobiliśmy to najlepiej jak się dało.

Targi ESP Sport & Zdrowie, podczas których rozegrano zawody, to ogólnopolskie wydarzenie sportowe, którego celem jest popularyzacja kultury fizycznej i propagowanie zdrowego stylu życia oraz organizacja zawodów w wielu dyscyplinach.