Podstrona: Studentka PRz laureatką Plebiscytu Nowin / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studentka PRz laureatką Plebiscytu Nowin

2017-02-27 , red.  Artur Polakiewicz
Studentka PRz laureatką Plebiscytu Nowin

Izabela Dec zajęła drugie miejsce w 25. Plebiscycie na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Podkarpacia w kategorii „najpopularniejsi sportowcy roku 2016”. Studentka PRz trenuje karate kyokushin w Leżajskim Klubie Karate Kyokushin.

25 lutego br. w Hotelu Rzeszów odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek. W tegorocznym plebiscycie zwyciężył dwukrotny paraolimpijczyk Rafał Wilk (kolarstwo ręczne).

W pierwszym etapie plebiscytu (powiatowym) nasza studentka zebrała 615 głosów. Znalazła się wśród grona 71 laureatów konkursu, profesjonalistów i amatorów sportu.

Serdecznie gratulujemy Izabeli Dec, studentce bezpieczeństwa wewnętrznego, a więcej na jej temat pisaliśmy w naszych AKTUALNOŚCIACH.