Podstrona: Studia w chińskim Hauzhong University of Science and Technology / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studia w chińskim Hauzhong University of Science and Technology

2016-10-03 , red.  Artur Polakiewicz
Studia w chińskim Hauzhong University of Science and Technology

Dział Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej i Naukowej Politechniki Rzeszowskiej zaprasza chętnych studentów do składania podań w celu ubiegania się o wyjazd na semestr studiów w chińskim Hauzhong University of Science and Technology (http://english.hust.edu.cn).

Wymagania:

• co najmniej II rok studiów I stopnia,
  • zgoda dziekana,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Termin składania podań: 21 października 2016 roku. Szczegółowe informacje dostępne na stronie: Dział Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej i Naukowej PRz, bud.V, pok 213. SPOTKANIE INFORMACYJNE: 11 października 2016, godz. 12:00 (sala V-15).

KH