Podstrona: Studiują na Politechnice Rzeszowskiej, bo chcą mieć dobrą pracę / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studiują na Politechnice Rzeszowskiej, bo chcą mieć dobrą pracę

2017-10-05
Studiują na Politechnice Rzeszowskiej, bo chcą mieć dobrą pracę

Wysoki poziom nauczania, ciekawe perspektywy zawodowe i łatwość znalezienia pracy po studiach – właśnie dlatego studia na Politechnice Rzeszowskiej wybrało wielu studentów pierwszych roczników.

- Politechnikę wybrałam ze względu na interesujące kierunki związane z chemią, bo z tą dziedziną chcę związać przyszłość - mówi  Aleksandra Kukla, studentka I roku inżynierii chemicznej i procesowej Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej. Mój wybór podyktowany był również tym, że jest blisko mojego miejsca zamieszkania.  Uważam, że Rzeszów oferuje duże możliwości rozwoju dla młodych ludzi – dodaje  Aleksandra.

- Chcę studiować na Politechnice Rzeszowskiej ze względu na bogatą ofertę dydaktyczną  – podkreśla Piotr Żak, student I roku mechatroniki   Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.

-- Zdecydowałem się na studia na Wydziale Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej, bo słyszałem o tej uczelni same dobre opinie – podkreśla Kamil Nowak student I roku budownictwa Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury. Dodaje, że po ukończeniu studiów na Politechnice Rzeszowskiej  można znaleźć dobrą i ciekawą pracę.