Podstrona: Stypendia dla wybitnych studentów wręczone / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Stypendia dla wybitnych studentów wręczone

2019-01-31
Stypendia dla wybitnych studentów wręczone

Siedmiu studentów naszej uczelni otrzymało stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia. 31 stycznia br. oficjalne decyzje o przyznaniu stypendiów wręczył dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, prorektor ds. kształcenia Politechniki Rzeszowskiej.

Wśród nagrodzonych znaleźli się studenci i absolwenci:

• Mateusz Gołębiowski – student kierunku zarządzanie
  • Michał Marcin Jakubowski  - student kierunku lotnictwo i kosmonautyka
  • Bartosz Grzegorz Kaźmierski -  student kierunku lotnictwo i kosmonautyka
  • Wiktoria Wojnarowska – studentka kierunku mechanika i budowy maszyn
  • Jacek Prusik -  student kierunku lotnictwo i kosmonautyka
  • Aleksandra Kwiecień -  absolwentka kierunku lotnictwo i kosmonautyka
  • Mateusz Rakieć -  absolwent kierunku lotnictwo i kosmonautyka

Wysokość stypendium dla studentów na rok akademicki 2018/2019 wynosi 15 000 zł  i jest wypłacane jednorazowo przez uczelnię.