Podstrona: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu za nami / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu za nami

2017-11-23
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu za nami

38 bezpłatnych wydarzeń i szkoleń zorganizowano na Podkarpaciu w ramach X edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Celem międzynarodowego projektu jest pomoc młodym ludziom w założeniu własnej działalności gospodarczej.

Na Politechnice Rzeszowskiej spotkania odbyły się w Inkubatorze SAMSUNGA i obejmowały tematykę doradztwa podatkowego, ochrony własności intelektualnej i przemysłowej a także pozyskania wsparcia finansowego ze środków Unii Europejskiej na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W X edycję wydarzenia oprócz Politechniki Rzeszowskiej zaangażowały się Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Rzeszowie, SAMSUNG Inkubator, Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, Studenckie Forum Business Centre Club Rzeszów, Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych INPRO, Wynalazca TV, Life Roots, Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu trwał od 13-17 listopada.