Podstrona: Święty Mikołaj w Jasionce i w Rzeszowie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Święty Mikołaj w Jasionce i w Rzeszowie

2017-12-01
Święty Mikołaj w Jasionce i w Rzeszowie

W sobotę, 2 grudnia na lotnisku w Jasionce wyląduje św. Mikołaj. W czasie spotkania z Mikołajem zaplanowano zabawy, pokazy, warsztaty i oczywiście prezenty dla najmłodszych. Atrakcje dla wszystkich, którzy przyjadą zobaczyć św. Mikołaja przygotowała również Politechnika Rzeszowska.

Odwiedzając stoisko uczelni najmłodsi zagłębią się w świat robotyki dzięki fascynującym klockom Lego Mindstorms i wspaniałemu Stefanowi The Wonsz z Rzeszowską Grupą IT. Chętnych by przywitać się i przybić „piątkę” z naszym łazikiem marsjańskim, zapraszamy na stanowisko Legendary Rover Team. Miłośnicy dronów i samolotów udźwigowych zaspokoją swoją ciekawość spotykając się konstruktorami z EUROAVII Rzeszów. Chętnych na spotkanie zapraszamy na nasze stoisko. Początek imprezy w Jasionce o godz. 11.

9 grudnia św. Mikołaj odwiedzi Rzeszów. Zabawę na rzeszowskim Rynku organizuje Estrada Rzeszowska. Spotkanie ze specjalnym gościem z Laponii rozpocznie się o godz. 13. Jednak to, w jaki sposób dostanie się na scenę, z której będzie wręczał prezenty, niech pozostanie niespodzianką. W trakcie obecności świętego Mikołaja będzie można zrobić sobie z nim zdjęcie, a także uczestniczyć w świątecznych grach i zabawach. Przed godziną 16:00 szkoła tańca LEMON zaprezentuje krótki pokaz, a także animacje taneczne.