Podstrona: Szkolenie z podstaw ochrony własności przemysłowej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Szkolenie z podstaw ochrony własności przemysłowej

2018-06-25
Szkolenie z podstaw ochrony własności przemysłowej

Dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof PRz, prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką i dr inż. Sławomir Stec, dyrektor Centrum Transferu Technologii serdecznie zapraszają pracowników Politechniki Rzeszowskiej na panel szkoleniowy pt.: „Podstawy ochrony własności przemysłowej".

Spotkanie odbędzie się 29 czerwca o godz. 9:00 w Sali Senatu, bud. V.

Program szkolenia obejmować będzie następujące zagadnienia:

- przedmioty własności przemysłowej występujące na uczelniach (wynalazek, wzór użytkowy, wzór przemysłowy);

- zgłaszanie przedmiotów własności przemysłowej na PRz;

- poszukiwania w stanie techniki.

Na zakończenie panelu przewidziano sesję pytań i odpowiedzi. Przewidywany czas szkolenia: 90 min.

Panel poprowadzi mgr Piotr Okarmus, wieloletni pracownik Działu ds. własności intelektualnej Politechniki Rzeszowskiej, aplikant rzecznikowski.