Podstrona: [FOTO] Taka noc na PRz zdarza się tylko raz w roku / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[FOTO] Taka noc na PRz zdarza się tylko raz w roku

2017-03-31 , red.  Artur Polakiewicz/fot. Arkadiusz Surowiec i Marian Misiakiewicz
[FOTO] Taka noc na PRz zdarza się tylko raz w roku

W piątek uczelnia udostępniła odwiedzającym swoje laboratoria oraz strefę wystawienniczą, w której prezentowały się koła naukowe i organizacje studenckie. W III Nocnych Spotkaniach z Nauką mogli uczestniczyć wszyscy: dzieci, ich rodzice, młodzież szkolna, studenci, mieszkańcy Rzeszowa i Podkarpacia, którzy są miłośnikami wiedzy, ciekawi świata i zachodzących w nim zjawisk.

W trakcie tego wyjątkowego wieczoru można było brać udział w warsztatach z kryminalistyki, zajęciach z skręcania balonów, pokazach chemicznych i fizycznych, zwiedzaniu wydziałów i laboratoriów Politechniki Rzeszowskiej – to tylko część atrakcji w ramach tego wydarzenia.

Szczegóły informacji: TUTAJ